Site İçi Arama: "sucuk"

Site içerisinde arama sonucu 9 sonuç bulundu.

ÜRÜNLER


İÇERİK

Kaliteli hammaddeler özel işlemlerden geçirilerek hijyenik hale getirilir. Havadaki bakterileri tutan filtrasyon sisteminden geçirildikten sonra yem elde edilir. Yıllık üretim kapasitesi 330 bin tondur.
 
İstenen canlı ağırlık düzeyine gelen broiler piliçler, Erpiliç veterinerleri tarafından kesim öncesinde ve kesim süresince kontrol edilir. Kesimhane bölümünde islami kurallara uygun olarak kesim işlemi gerçekleştirilir. Yüksek teknolojiye sahip makinelerde otomatik olarak işlenir ve soğuk hava depolarına alınır.
 
Dünyadaki öncü firmalardan sağlanan özel baharat ve katkı maddeleri kullanılarak üretilen salam, sosis, sucuk, köfte, burger ve katlanmış piliç ürünleri kendine has Erpiliç lezzetiyle tüketiciye sunulur.
 
Göynük Yem Fabrikası: 35.000 m2 açık alan 5500 m2 kapalı alana sahip yem fabrikamız yıllık 330.000 ton karma yem üretim kapasitesine sahiptir.
Göynük Yem Fabrikası bir ünite damızlık yem üretim tesisi, bir ünite broiler yem üretim ünitesi olmak üzere iki üniteden müteşekkildir.
 
Bolu Yem Fabrikası: 60.000 m2 açık alan, 4500 m2 kapalı alana sahip fabrikamız yıllık 220.000 ton karma yem üretim kapasitesine sahiptir.
Detaylı Bilgi İçin!

Çiftlikten Çatala Hakiki Lezzet: Namet

Vazgeçilmez lezzet…
 

Türkiye’nin lider et üreticisi Namet, 4 nesildir, kuşaktan kuşağa Namet Hakiki Lezzetlerini tüketicileriyle buluşturmaya devam ediyor.
 

Doğal, sağlıklı ve güvenilir ürünleriyle yıllardır zirvede bulunan Namet, hijyene, teknolojiye ve lezzete verdiği önem sayesinde, şarküteriden taze ete, ileri işlenmiş ürünlerden dondurulmuş ürünlere kadar 150’yi aşkın çeşidiyle tüketicinin her zaman ilk tercihleri arasında yer alıyor. Türkiye’nin en ileri üretim tesisinde, insan sağlığını ve kaliteyi her şeyin üstünde tutan iş anlayışı ile Namet daha iyisini üretmek için kendisiyle yarışıyor.


Nesillerdir büyüyen deneyim ve uzmanlık…
 

Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında, en hızlı büyüyen kuruluş olan Namet, 2014’te Maret’i de aynı çatı altında birleştirerek, Türkiye’nin lider et üreticisi oldu. Kayar ailesinin, tutkuyla yürüttüğü ve öncü bir vizyonla şekillendirdiği profesyonel yönetim sayesinde Namet, etin her alanında lider olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.


İlklerin yaratıcısı…
 

Pastırma, sucuk, kavurma, salam, jambon, sosis füme, rozbif gibi ürün grupları sunan Namet; çemensiz pastırma, vakumlu paketli pastırma gibi ilkleri de şarküteri grubuna kazandırdı. Sektöre bu konuda öncülük eden Namet, günlük hayatı kolaylaştıracak yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor.


Misyon Vizyon

Misyonumuz
 

Teknolojinin sunduğu olanaklarla, hijyenik koşullarda, Türk damak tadına uygun, doyulmaz lezzette ürünleri tüketicilerle buluşturan, kaliteli, lezzetli ve sağlıklı et ürünlerini güvenerek tüketme alışkanlığı yaratan vazgeçilmez bir marka olmak…


Vizyonumuz
 

Hizmet kalitemizi daha da yükseltmek için tüketicilerini dinleyip, onların düşünce ve önerilerini dikkate alan, et ürünleri sektöründe tedarik zincirindeki şirketleri kendi yüksek standartlarına getirerek birlikte büyümeyi hedefleyen, çalışanlarına bu sistemin önemli birer halkası olduğunu hissettirerek verimliliği sürekli artıran ve sektörün büyüyüp gelişmesine öncülük eden, yalnızca ulusal değil uluslararası lider bir gıda şirketi olmak…


Ana İlkemiz
 

Ali Kayar’ın dediği gibi… “Çocuğuma yedirmeyeceğim ürünü üretmem!”. Ürettiğimiz her ürünün arkasındayız.

Değerlerimiz
 

Doğal kaynakları israf etmeden, gıda güvenliğini sağlayan kurallar içerisinde üretim yaparak insan sağlığını korumak.
Ahlaki kurallara ve kanunlara saygılı olmak.
Çevre ve doğaya gereken özeni göstererek üretim yapmak.
Tüketicilerin et ürünleriyle ilgili doğru bilgilendirilmesine önem vermek, onların ihtiyaçlarına göre Türk damak tadına uygun, yüksek kalitede ve farklı lezzetlerde, güvenle tüketilebilecek yeni ürünler üretmek.
Çalışanlarına verdiği değerle motivasyonu yüksek tutarak verimliliği artırmak.
Teknolojinin de önüne geçerek, AR-GE çalışmalarıyla kaliteyi yükseltmek.

Detaylı Bilgi İçin!

Mükemmel Üretim ile Hakiki Lezzetler…
Namet Çayırova Entegre Et ve Et Ürünleri Tesisi
En son teknolojilerle donatılan Namet Çayırova Tesisi, 2010 yılı itibarıyla üretime başladı. 34.600 m² kapalı alana sahip bu dev tesis, şarküteri, taze et, ileri işlenmiş ürün, donuk köfte ve burger üretimi gerçekleştirmektedir.

Lezzet dünyasının teknoloji üssü olarak gösterilen tesis, her açıdan Avrupa ve dünya standartlarına uygundur.

Et Sanatları Merkezi: Kırmızı Et Parçalama Hattı

Namet Çayırova Tesisleri’nde üretim, kırmızı et parçalama hattında başlar. Sağlık ve kalite için burada ve tüm üretim alanlarında sıcaklık sürekli +8 °C’dir. Şanlıurfa’daki kombinada hijyenik koşullarda kesilen karkas etler, frigorifik araçlarla, soğuk zincir kırılmadan Namet Çayırova Tesisi’ne gelir. Mal kabul alanında indirilen karkas etler, veteriner hekim ve geriye dönük izlenebilirlik* kontrollerinden sonra 0 °C soğuk hava depolarında dinlendirilir ve parçalama hattına girmek için sırasını bekler.

*Geriye dönük izlenebilirlik kriterleri:

Menşei şehadetnamesi: Üreticiden alınan hayvanın kanıtlı köken bilgisi

Barkodlama: Hayvanın kombina kimliği

Parti No: Ürün günlük üretim bilgisi

Parçalama hattına getirilen etler, burada kırmızı et ustaları tarafından işlenir. Profesyonel kasaplar tarafından parçalanan etler, cinslerine göre ayrıştırılır. Mükemmel hijyen için mikrobiyolojik kirlenmelere karşı, hat içindeki yürüyen bantlar ultraviyole ışınlarla kontrol altında tutulur.

Parçalama hattından sonra etler, taze et, ileri işlenmiş ürün, şarküteri ve dondurulmuş ürün hatlarına dağıtılır.

Etin en taze hali: Namet Taze Et Hattı

Parçalama hattından çıkan etlerin bir kısmı taze et hattına gelir ve vakumlanarak sevkiyata hazırlanır.

Bir kısmı da kıyma, kuşbaşı, köfte ve diğer çeşitlere dönüştürülür. Otomatik olarak tartılır ve M.A.P. (Modified Atmosphere Packaging) teknolojisi ile paketlenir. MAP teknolojisi, içerisine hiçbir kimyasal eklenmeden etlerin ilk günkü tazeliğini korunmasını sağlar. 

Mutfaklara kolaylık: İleri İşlenmiş Ürünler Hattı

Namet, teknoloji ve kaliteye olduğu kadar ürün kategorileri yaratmaya da önem vermektedir. Namet’in yenilikçi yönünün bir göstergesi olan ileri işlenmiş ürün hattı, döner başta olmak üzere Türk mutfağının beğenilen lezzetlerini hazırlar. Ar-Ge biriminin yaptığı çalışmalarla zenginleşmekte olan bu kategorinin ürünleri, uzman aşçılar tarafından hijyenik koşullarda pişirilir. El değmeden paketlenir ve tüm tazeliğiyle tüketiciye ulaştırılır.

Doyulmaz lezzetlerin doğduğu yer: Namet Şarküteri Hattı

Üstün teknolojiyle Türk damak tadını birleştiren Namet, tüm ürünlerinde aynı standardı oluşturarak mükemmel lezzeti yakalar. Sucuk, salam, jambon, sosisler için hazırlanan etler, kıyılırken sinirlerinden ayıklanır. En üstün kaliteye ulaşmak için doğrudan bilgi işlem departmanına bağlı, bilgisayar kontrollü standardizasyon makinesi ile yağ, su, protein analizleri yapılır. Ürünlerin dolum aşamasında, deneyimli personel, tüm uzmanlığını gösterir. Hijyenden ödün vermeden tam otomatik makinelerle doldurulan salam, sosis, jambon ve sucuklar, ürününe göre pişirme ve fermentasyon aşamasına hazırdır. 

Doldurulan ürünler, daha sonra bilgisayar kontrollü fırınlarda pişirilir, duşlanır ve ön soğutma odalarına alınır. Füme ürünler özel ardıç talaşı ile birlikte tütsüleme fırınında, kavurmalar çift cidarlı buhar ısıtmalı kazanlarda, jambonlar ise haşlama kazanlarında pişirilir.

Fermente sucuk hattında ise hazırlanan ürünler, özel fermentasyon odalarında olgunlaştırılır ve sonrasında klimatik odalarda (kontrollü hijyenik ortamda sıcaklık, nem ve hava sirkülasyonu) dinlendirilir.

Geleneksel Türk mutfağının en seçkin lezzeti olan pastırma ise yine en iyi etlerden, özenle, hijyenik koşullar altında geleneksel üretim prosedürleri doğrultusunda üretilir.

Namet, şarküteri ürünlerinin dilimleme ve paketlemesini el değmeden gerçekleştirir. Bu üstünlüğü ile Namet, hijyen ve kalite açısından sektörde fark yaratmaktadır.

-40 °C’den gelen lezzet: Dondurulmuş Ürünler Hattı

Dondurulmuş ürünler hattında Namet Türk damak tadına uygun köfte çeşitleri ve burger köfteleri üretmektedir. Otomatik formlama makinelerinde değişik tiplerde hazırlanabilen köfteler, lezzet ve tazeliği maksimum seviyede tutmak için -40 °C'de birkaç dakika içinde dondurulur. Anında paketlenir ve soğuk hava depolarında saklanır.

Detaylı Bilgi İçin!

KATEGORİLER

Erpiliç Şarküteri Ürünleri toptan ve perakende satışı | salam, büfe, sosis, piliç salam, burger, jambon, sucuk, döner
Detaylı Bilgi İçin!